Profil společnosti - Centrum profesora Čecha Tisk E-mail
  • Jméno společnosti:
Centrum Prof. ČECHA s.r.o.
  • Založení:
leden 2003
  • Sídlo ordinací:
Praha 9 - Černý Most
  • Vedení společnosti:
Prof. MUDr. Oldřich Čech, DrSc.
 Mgr. Heda Hrdinová Čechová
  • Odbornosti:
ortopedie, fyzioterapie
  • Počet zaměstnanců:
13
 

 

 
ImageImage

Vchod do Centra 

 Pohled do čekárny

Naše minulost

     Naše počátky se datují do počátku roku 1995, tehdy Prof. MUDr. Oldřich Čech, DrSc. zahájil na základě živnostenského oprávnění [ambulantní zdravotní péče] pro pacienty v oblasti svého bydliště občasnou činnost ortopedické ordinace v nově zrekonstruovaných prostorách v Praze 9 - Kyjích.
     Na tento start navázala, jako odborný garant, v roce 1997 Bc. Heda Čechová otevřením ambulance fyzioterapie. S postupně rozšiřujícím se počtem ošetřených pacientů přestával kolem roku 2000 stačit personální obsazení, proto byli přizváni ke spolupráci další kolegové a kolegyně.

Fotografie z předchozího působiště v Praze 9 - Kyjích
Fotografie z předchozího působiště v Praze 9 - Kyjích

     Na podzim roku 2004 se před námi otevřela jedinečná příležitost, jak vylepšit naše tehdejší pracovní podmínky (jedna ambulance ortopedie, jedna ambulance fyzioterapie, jedna místnost pro magnetoterapii, v prvním patře bez výtahu).Díky pochopení zastupitelů MČ Prahy 14, za což jim tímto ještě jednou děkujeme, jsme získali do pronájmu nebytové prostory v přízemí novostavby v blízkosti metra Černý Most. Zde jsme na jaře roku 2005 vybudovali naše nové centrum (pět ordinací, místnost na elektroterapii, s patřičným pracovním zázemím).
   Plný provoz v těchto nově vybudovaných prostorách byl ve zkušebním režimu zahájen dne 20. června 2005.

Ilustrační fotografie z výstavby nového působiště v Praha 9 - Černý Most
Ilustrační fotografie z výstavby nového působiště v Praha 9 - Černý Most


 

Krátká exkurze

     

Copyright © 2024 Centrum Prof. ČECHA s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie, rehabilitace
ortopedie, fyzioterapie, rehabilitace, ortopedická ambulance, sono, sonografie, ultrazvuk, vrozené vykloubení, kyčle kojenců, kyčle novorozenců, vyšetření kyčlí, prof. Čech, kyčel, kyčelní kloub, koleno, kolenní kloub, kolenní vazy, rameno, ramenní kloub, bolesti zad, fyzikální terapie, laserterapie, magnetoterapie, praha