Centrum Prof. ČECHA s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie, rehabilitace

Zvětšit písmo  Zmenšit písmo  Původní písmo  Odskočit na obsah

                          Přijmeme fyzioterapeutku(a) - více informací viz. VOLNÁ MÍSTA
                         
Přijmeme ortopeda - více informací viz. VOLNÁ MÍSTA
                         
Přijmeme zdr.sestru/recepční - více informací viz. VOLNÁ MÍSTA

 

Kde nás najdete ? Tisk E-mail

    Sídlo našich ordinací je situováno v hlavním městě Praze přibližně 400 m od konečné metra trasy B - Černý Most v ulici Bobkově číslo 736 / 26. Tyto čísla jsou, vzhledem k systému číslování této ulice lehce zmatečná. Na budovách jsou umístěna pouze čísla popisná - proto je třeba hledat číslo 736 a na druhém konci ulice než by se očekávalo.
     Díky pochopení MČ Prahy 14, došlo, jako součást městského orientačního systému, k instalaci hnědých ukazovatelů do Centra ortopedie a rehabilitace, jež Vám napomohou lépe nalézt naše zařízení. Naše zařízení je plně bezbariérové. 
     K další lepší orientaci použijte tento webový odkaz: mapa okolí našeho zařízení

ImageImage
Letecký pohled na Bobkovu ulici z JLetecký pohled na Bobkovu ulici ze S

     Modré šipky na fotkách ilustrují přesnou polohu Bobkovy ulice a naznačují, kde by se přibližně mohlo nacházet číslo popisné 736, obě velmi dobře zobrazují umístění poblíž metra metra trasy B (betonový tubus rovnoběžně běžící s ulicí Chlumeckou. Použité snímky byly součástí kalendáře na rok 2002, který vydala MČ Praha 14. Autorem snímků je FOTO LORION - Petr Mazanec. 

 
Copyright © 2019 Centrum Prof. ČECHA s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie, rehabilitace
ortopedie, fyzioterapie, rehabilitace, ortopedická ambulance, sono, sonografie, ultrazvuk, vrozené vykloubení, kyčle kojenců, kyčle novorozenců, vyšetření kyčlí, prof. Čech, kyčel, kyčelní kloub, koleno, kolenní kloub, kolenní vazy, rameno, ramenní kloub, bolesti zad, fyzikální terapie, laserterapie, magnetoterapie, praha