Profil společnosti - Centrum profesora Čecha Tisk E-mail

Naše současnost

      V současné době obě ambulance nabízí své služby, po celý pracovní týden. Na požádání Vám rádi sdělíme, ve které dny se ortopedická ambulance specializuje na danou problematiku - dětská ortopedie (preventivní ultrasonografická vyšetření kyčelních kloubů kojenců); ambulance se zaměřením na dospělé pacienty (různé druhy postižení pohybového aparátu dolních končetin; ultrasonografická vyšetření kloubů, svalů a vazivového aparátu; všeobecná ortopedie; sportovní traumatologie).
     Ambulance fyzioterapie  - pracovní tým pod vedením Mgr. Hedy Hrdinové Čechové ovládá širokou škálu terapeutických postupů při ošetřování akutních i chronických stavů pohybového aparátu. Pacienty ošetřujeme na základě poukazu 06FT.
     Centra ortopedie a fyzioterapie jsme za účasti mnoha významných hostů z řad institucí, odborných lékařů a našich sponzorů slavnostně otevřeli dne 22.7.2005. Slavnostní přípitek pronesl a symbolickou pásku přestřihl zástupce starosty Městské části Prahy 14 Mgr. Daniel Rovan.     

Fotografie ze slavnostního otevření Centra dne 22.7.2005
Fotografie ze slavnostního otevření Centra dne 22.7.2005

Naše budoucnost

     Neustále usilujeme, nejen prostřednictvím nepřetržitého vzdělávání (v našem zařízení pracují převážně lékaři s II. atestací z oboru ortopedie a vysokoškolsky vzdělaní rehabilitační odborníci), o zlepšování a rozšiřování rozsahu a kvality našich služeb. Není nám lhostejné prostředí ve kterém pracujeme a ve kterém, Vy pacienti, trávíte část svého dne, i na tomto poli se snažíme a budeme snažit o další vylepšování.

Aktuální fotografie z našeho pracoviště na Černém Mostě
Aktuální fotografie z našeho pracoviště na Černém Mostě 

Krátká exkurze

     

Copyright © 2023 Centrum Prof. ČECHA s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie, rehabilitace
ortopedie, fyzioterapie, rehabilitace, ortopedická ambulance, sono, sonografie, ultrazvuk, vrozené vykloubení, kyčle kojenců, kyčle novorozenců, vyšetření kyčlí, prof. Čech, kyčel, kyčelní kloub, koleno, kolenní kloub, kolenní vazy, rameno, ramenní kloub, bolesti zad, fyzikální terapie, laserterapie, magnetoterapie, praha