Operace kyčelního kloubu Tisk E-mail

Vážená pacientko, Vážený paciente,Prof Čech - před operací
na této straně se Vám budeme snažit přinášet pohled ze zákulisí operačního sálu. Jako první jsme pro Vás připravili fotoseriál (odkaz pod tímto textem) z operace umělé náhrady kyčelního kloubu a to v provedení necementovaným kompletem kyčelní jamky a kyčelního dříku. Ve fotogalerii nalezenete celý postup operace kyčelního kloubu od úvodního zarouškování pacienta, samotný průběh operace až po sterilní překrytí rány na končetině.
   Snímky jsou řazeny chronologicky prakticky minutu po minutě a není vynechán žádný podstatný krok při primární operaci kyčelního kloubu. 
   V budoucnu předpokládáme rozšíření této galerie o další typy operací na velkých kloubech (kolenní endoprotéza, cementované a hybridní provedení náhrady kyčelního kloubu).

Tým společnosti Centrum Prof. ČECHA s.r.o.

Operace kyčelního kloubu necementovanou endoprotézou

 
Copyright © 2021 Centrum Prof. ČECHA s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie, rehabilitace
ortopedie, fyzioterapie, rehabilitace, ortopedická ambulance, sono, sonografie, ultrazvuk, vrozené vykloubení, kyčle kojenců, kyčle novorozenců, vyšetření kyčlí, prof. Čech, kyčel, kyčelní kloub, koleno, kolenní kloub, kolenní vazy, rameno, ramenní kloub, bolesti zad, fyzikální terapie, laserterapie, magnetoterapie, praha
//File not found